Spitfire Company

VIVAT MESSI – workshop ve freestyle fotbalu

Přijďte si užít odpoledne plné freestyle fotbalu po boku evropských hvězd! ⚽ ✨ Ve čtvrtek 18. dubna přijedou do Prahy králové freestyle Tomasso Daigoto De Bernardi z Itálie, Mathieu Pierron z Francie a Adrian Franc z Polska, kteří povedou WORKSHOP FREESTYLE FOTBALU pro všechny zájemce od 10 let.
O lektorech:
★ 𝑻𝒐𝒎𝒎𝒂𝒔𝒐 𝑫𝒂𝒊𝒈𝒐𝒓𝒐 𝑫𝒆 𝑩𝒆𝒓𝒏𝒂𝒓𝒅𝒊 působí na freestylové scéně od roku 2008 a má za sebou více než 3000 vystoupení v 15 zemích. V soutěžích, kterých se účastnil, vynikal jako jeden z nejsilnějších italských freestylistů. Na mistrovství Evropy se v letech 2020-2024 umístil každý rok v Top 4 a na mistrovství světa RedBull Peking 2016 skončil v Top 8. Třikrát se účastnil i jako rozhodčí na mistrovství světa ve fotbalovém freestylu Superball a svoji show předvedl i v několika televizních pořadech, kde svými triky fascinoval porotu i diváky.
★ 𝑴𝒂𝒕𝒉𝒊𝒆𝒖 𝑷𝒊𝒆𝒓𝒓𝒐𝒏 začínal v šesti letech jako fotbalista, ale v roce 2010 se zaměřil na freestyle fotbal, ve kterém se stal o čtyři roky později profesionálem. V roce 2016 se připojil k týmu Footstyle, jednomu z nejkreativnějších a nejuznávanějších týmů na světě. Dosáhl 3. místa ve světové soutěži Show Duo, je také dvojnásobným vicemistrem Francie (2016 a 2022), vyhrál mezinárodní soutěže v Japonsku, Francii a Nizozemsku. Mathieu, známý svou kreativitou, muzikálností a improvizačními schopnostmi neustále rozvíjí svůj styl, aby se posunul ve své disciplíně.
★ 𝑨𝒅𝒓𝒊𝒂𝒏 𝑭𝒓𝒂𝒏𝒄 je fotbalový freestylista z Polska a spoluzakladatel R-Style crew. Trénovat začal v roce 2005 poté, co ho inspirovaly sportovní reklamy s fotbalisty a videa prvních freestylistů v Polsku. Adrian je všestranný freestylista, který se inspiruje pouliční a hiphopovou kulturou a hledá nápady v breakdance a street dance. Má na svém kontě 3 medaile (jednu stříbrnou a dvě bronzové) z otevřeného mistrovství světa Super Ball v kategorii Routine a je mistrem Polska v kategorii Best Show. Kromě toho Adrian trénuje nejmladší nadšence ve své vlastní akademii freestylu a streetballu v Polsku.
𝐕𝐈𝐕𝐀𝐓 𝐌𝐄𝐒𝐒𝐈 – 𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬𝐡𝐨𝐩 𝐯𝐞 𝐟𝐫𝐞𝐞𝐬𝐭𝐲𝐥𝐞 𝐟𝐨𝐭𝐛𝐚𝐥𝐮
Datum: 18. 4., 16:00 – 18:00
Místo: CIRQUEON LAB (Petrohradská 3)
Cena workshopu: 100 Kč za účastníka (dospělý doprovod zdarma)
Vstupenky: https://goout.net/…/vivat-messi-workshop-ve…/sznewbx/
_________
Workshop probíhá v rámci multižánrového projektu VIVAT MESSI, který bude mít premiéru 19. června 2024 v rámci festivalu Tanec Praha v Divadle Hybernia ➞ https://bit.ly/Vivat_premiera
VIVAT MESSI je příběh o odhodlání, vůli a touze jít za svým snem vyprávěný mistrem světa ve freestyle fotbalu Danielem Pražákem a hudebníkem badfocusem. Představení o fotbale, o Messim, o freestylu a o tom, jak je důležité mít svého hrdinu a jít za svým snem. Více info na www.spitfirecompany.cz
 
Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.
 

SPITFIRE COMPANY

Spitfire Company je umělecká skupina zahrnující fyzické, experimentální a taneční divadlo.