Antiwords

Antiwords

ne30Čvc21:15ne22:15AntiwordsSommerwerft - internationales Theaterfestival am Fluss, Frankfurt nad Mohanem21:15 - 22:15(GMT+02:00)

Místo konání

Sommerwerft - internationales Theaterfestival am Fluss, Frankfurt nad Mohanem

Čas

(Neděle) 21:15 - 22:15(GMT+02:00)

Informace o akci

Ovlivněno dílem Václava Havla především jeho hrou Audience a jejím legendárním zpracováním režiséra Menzla, který do role sládka obsadil Landovského, který během hraní vypil přibližně devět osmistupňových piv. Podaří se performerkám překonat tento výkon? Podaří se jim dosáhnout hraničního stavu, který odkazuje na havlovský motiv odcizení a hrabalovskou poetiku samoty.

V hlavní roli spolu s aktérkami inscenace se představí i velké hlavy od sochařky Pauliny Skavové a hudba Sivan Eldar speciálně složená pro tuto událost. Představení Antiwords bylo uvedeno již ve třech kontinentech světa a sklízelo úspěch např. ve Washingtonu, New Yorku, Pekingu, Soulu, Busanu, Milanu, Oslu, Krakowě, Florencii, Berlině, Londýně a Edinburku.

Ocenění: nominace na Total Theatre Award, Edinburgh Fringe 2015, Sukces léta Divadelních novin, cena Projekt roku – festival Příští vlna/Next Wave, cena za koncept – festival Skupova Plzeň.

Více informací

SPITFIRE COMPANY

Spitfire Company je umělecká skupina zahrnující fyzické, experimentální a taneční divadlo.